Vedení účetnictví a zpracování daní

Povinnost vést účetnictví a podávat daňové přiznání má každý podnikatel. Ne každý má na tyto činnosti čas nebo chuť. Proto účetní služby patří k často poptávaným. Poradíme, vyřešíme a ve finále i ušetříme váš čas, peníze a starosti.

Odhalíme a upozorníme na chyby, které ostatní nevidí

Účetnictví bereme jako aktivní činnost. Hledáme nová řešení a prostory pro úspory. Existuje mnoho triků pro podnikatele a malé firmy, jak ušetřit na daních. Podívejte se, jak jsem pomohli k navrácení mylně odvedených daní nebo rekonstruovali vedení účetnictví spolku.

Nejčastěji u nás poptáváte

  • Vedení účetnictví nebo daňové evidence.
  • Zpracování daňového přiznání.
  • Úpravy a optimalizaci vedení účetnictví.
  • Identifikaci systémových úspor a řízení nákladů.
  • Optimalizaci daní a odvodů na SZP.

Dokážeme pro vás zajistit veškeré účetní a daňové služby. Domluvte si s námi konzultaci zdarma.

Co umíme navíc

  • Importy a účtování e-shopů v systému Shoptet, prodejní platformě Amazon a pod.
  • Účtování zahraničních on-line příjmů od společností Google, Uber, Bolt, AirBnb
  • Import a automatizované zpracování platebních systémů ThePay, SumUp, Gomgate, ShoptetPay

Pomáháme s daňovým přiznáním i vedením účetnictví

Jsme tu pro drobné živnostníky i malé firmy, kteří se cítí ztraceni nebo potřebují pomoci v oblasti daní a účetnictví. Neplníme slepě zadání. Hledáme v číslech hodnotu pro růst vašeho podnikání. Pokud uvidíme příležitost, řekneme vám o ní a vysvětlíme její přínos. S námi budete rozumět účetním a ekonomickým datům.

Spolupracujeme na dálku

Jsme zapojeni do projektu Pozitivní účetní od iDokladu. Díky tomu, že iDoklad je kompatibilní s účetním programem Money S3 (ve kterém účtujeme) si umíme postahovat a naimportovat doklady, které na iDokladu vystavíte. Pro naše klienty to znamená, že už nám je nemusí zasílat. A navíc, cena importovaných dokladů je nižší.

Naši klienti navíc můžou získat:
1) 50% slevu na nákup iDoklad tarifu. Sleva je jednorázová a platí pro všechny nové uživatele iDokladu. (Sleva se nevztahuje na ty, kteří už iDoklad používají.)
2) 100% slevu ke všem videím ve videoakademii – tam se naučí jak s iDokladem zacházet.
 
Plně ovládáme i v další online fakturační systémy jako je Fakturoid nebo Superfaktura. Import dokladů tak můžete bez obav přenechat nám.

Příklad cen za vybrané práce

Zpracování ročního účetnictví vč. uzávěrky a daňového přiznání

Klient nám dodá fyzické doklady, výpisy z banky a případně i smlouvy. My vše zaúčtujeme, navrhneme optimalizaci a zpracujeme. Klient dostane zpracované daňové přiznání a přehledy pro OSVČ nebo účetní uzávěrku, případně pokyny k úhradě daní vč. kalendáře záloh na další rok.

Cena: od 5 000 Kč podle počtu dokladů a náročnosti operací

Daňová optimalizace u souběhu OSVČ a obchodní firmy (s.r.o.)

Klient je současně fyzická osoba a jediný jednatel v obchodní firmě. Zajistíme legální daňovou optimalizaci, vysvětlíme postup pro fakturaci i evidenci nákladů, nastavíme základní podmínky pro řádné vedení účetnictví. Následně měsíčně zpracujeme účetnictví pro oba subjekty a pravidelně vyhodnotíme jejich výsledky.

Cena: od 3.000 Kč / měsíčně

Zpracování daňového přiznání

Klient si objednal zpracování daňového přiznání a zaslal nám všechny podklady. My jsme provedli kontrolu a následně do 5 pracovních dní zpracovali a zaslali zpět i s návodem na podání. Odhalili jsme také nedostatky a upozornili klienta, aby v budoucnosti neudělal chybu.

Cena: 3 000 Kč

Kompletní služby pro uživatele Airbnb

Klient se na nás obrací na základě výzvy finančního úřadu k doplacení dlužného DPH a daně z příjmu. Připravili jsme registraci identifikované osoby, zpracovali zpětně daňová přiznání k DPH, zajistili komunikaci s finančním úřadem a řádné doplacení daně. Zpracovali jsme opravná roční daňová přiznání a opravné přehledy pro OSSZ a zdravotní pojišťovnu. Vyrovnali jsme dlužné částky a nyní již pokračujeme ve spolupráci na měsíční bázi.

Cena: od 500 Kč / měsíčně za přiznání k DPH
Cena: 700 Kč / hod zastupování při jednání s úřady
Cena: 3 000 Kč / roční přiznání k dani z příjmu

Poznámka: ceny stanovujeme podle obtížnosti a rozsahu úkolů. Na cenu má vliv množství dokladů nebo složitost účetních operací, ale také kvalita a úplnost dodaných podkladů. 

Potřebujete pomoci s účetnictvím?
Kontaktujte nás. Bezplatně vám poradíme.