Vedení účetnictví a daňové poradenství

Povinnost vést účetnictví a podávat daňové přiznání má každý podnikatel. Ne každý má na tyto činnosti čas nebo chuť. Proto účetní služby patří k často poptávaným. Poradíme, vyřešíme a ve finále i ušetříme váš čas, peníze a starosti.

Odhalíme a upozorníme na chyby, které ostatní nevidí

Účetnictví bereme jako aktivní činnost. Hledáme nová řešení a prostory pro úspory. Existuje mnoho triků pro podnikatele a malé firmy, jak ušetřit na daních. Podívejte se, jak jsem pomohli k navrácení mylně odvedených daní nebo rekonstruovali vedení účetnictví spolku.

Nejčastěji po nás poptáváte

  • Vedení účetnictví a daňové evidence.
  • Zpracování daňového přiznání.
  • Úpravy a optimalizaci vedení účetnictví.
  • Identifikaci systémových úspor a řízení nákladů.
  • Optimalizaci daní a odvodů na SZP.

Dokážeme pro vás zajistit veškeré účetní a daňové služby. Domluvte si s námi konzultaci zdarma.

Pomáháme s daňovým přiznáním i vedením účetnictví

Jsme tu pro drobné živnostníky i malé firmy, kteří se cítí ztraceni nebo potřebují pomoci v oblasti daní a účetnictví. Neplníme slepě zadání. Hledáme v číslech hodnotu pro růst vašeho podnikání. Pokud uvidíme příležitost, řekneme vám ji a vysvětlíme její přínos. S námi budete rozumět účetním a ekonomickým datům.

Příklad cen za vybrané práce

Zpracování ročního účetnictví vč. uzávěrky a daňového přiznání

Klient nám dodá fyzické doklady, bankovní účty a případně i smlouvy. My vše zaúčtujeme, navrhneme optimalizaci a zpracujeme. Klient dostane zpracované daňové přiznání a přehledy pro OSVČ nebo účetní uzávěrku, případně pokyny k úhradě daní vč. kalendáře záloh na další rok.

Cena: od 5 000 Kč podle počtu dokladů a náročnosti operací

Daňová optimalizace u souběhu OSVČ a obchodní firmy (s.r.o.)

Klient je současně fyzická osoba a jediný jednatel v obchodní firmě. Zajistíme legální daňovou optimalizaci, vysvětlíme postup pro fakturaci i evidenci nákladů, nastavíme základní podmínky pro řádné vedení účetnictví. Následně měsíčně zpracujeme účetnictví pro oba subjekty a pravidelně vyhodnotíme jejich výsledky.

Cena: od 3.000 Kč / měsíčně

Zpracování daňového přiznání

Klient si objednal zpracování daňového přiznání. Zaslal nám všechny podklady a my jej zpracovali do 7 dní a zaslali s návodem na podání. Odhalili jsme také nedostatky a upozornili klienta, aby v budoucnosti neudělal chybu.

Cena: 3 000 Kč

Poznámka: ceny stanovujeme podle obtížnosti a rozsahu úkolů. Na cenu má vliv množství dokladů nebo složitost účetních operací.

Potřebujete pomoci s účetnictvím?
Kontaktujte nás. Bezplatně vám poradíme.