Reference

Hledáme chyby v daňových přiznáních, ve fakturách i v řízení financí. To vše s cílem úspor a zvýšení efektivity. S klienty ve většině případů po prvních pracích spolupracujeme dlouhodobě.

Naše práce a výsledky

Co o nás říkají klienti?

Matěj Šrám (filmový střihač)

„Úžasný lidský přístup a skvělá komunikace. Nikdy nebyl problém vysvětlit i složitější postup a zároveň poskytnout rychléřešení. Případně i možnost obsáhlejší konzultace v různýchčástech podnikání. Dvěma slovy: pozitivní a spolehlivá.“

Veronika Svobodová (OSVČ, rodičovská dovolená)

“Firmu Ekonom pro lidi jsem kontaktovala kvůli poradenství ohledně prodeje bytu z dědictví. Moje účetní se v tomto nevyzná a tvrdila, že bude muset být placena daň z prodeje nemovitosti. Paní Iva mi během hodiny volala zpět včetně citace zákona a telefonického ověření na FU, že tato její informace je mylná a doporučila mi další postup. Rozhodně můžu jen doporučit.”

Tomáš Bartoš (osobní trenér, majitel s. r. o.)

„Přátelský a rychlý přístup. Ivka vše lidsky vysvětlí a případně
doporučí změny, které by se v učetnicví měly dělat. Což je pro mě velká
výhoda od minulých učetních, kteří pouze vzali čísla a přebouchali do
tabulky, ale komunikace a nebo vysvětlení pro mě srozumitelné jsem nikdy
pořádně nedostal.“

Radana Šimáková, wellspace.cz

„Ako malý podnikateľ sa denno-denne stretávam s daňovo-ekonomickými otázkami, na ktoré presnú odpoveď horko ťažko nájdem na internete. A keďže chcem mať všetko na mieste a ako má byť hľadám vždy odpoveď, ktorá je na 120% overená. Presne s týmto cieľom som hľadala aj pomoc na internete až som narazila na web ekonomprolidi.cz, ktorý ma ihneď oslovil a tak som poslala moju požiadavku s daňovou otázkou na email. Hneď na druhý deň som mala uspokojujúcu odpoveď späť, čo ma neuveriteľne potešilo. Lebo som potrebovala vskutku rýchlu a odbornú odpoveď, ktorú mi Ivana z ekonomprolidi.cz poskytla. Ako správny podnikateľ som si samozrejme urobila benchmark a oslovila som dalších daňových poradcov, ale nikto mi s takým záujmom a rýchlosťou neodpovedal ako Iva.

Následne sme sa na moju žiadosť aj stretli a na osobnom stretnutí prebrali moje otázky z uceleného uhla pohladu tak, aby vyhovovali môjmu podnikania a to nielen z pohľadu daní ale aj nastavenia podnikania a účtovných systémov.

Tak kvalitné, odborné a profesionálne služby pre malých podnikateľov z oblasti ekonomiky, daní, účtovníctva a omnoho viac som si od ekonomprolidi.cz už ani nemohla viac priať. Teším sa s nim na ďalšiu spoluprácu :)“

Chcete mít finance pod kontrolou jako naši klienti?
Kontaktujte nás. Bezplatně vám poradíme.